W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2018, 08:01


Kategorie: News

Studio Rare poinformowało, że w dniach 24-29 stycznia (start o godzinie 8:00 czasu polskiego) odbędzie się zamknięta beta gry Sea of Thieves na konsole Xbox One i komputery osobiste (Windows 10). Dostęp W stronę niej otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe a również gracze zapisani W kierunku Insider Programme przed 1 grudnia 2017 roku. Deweloperzy zamierzają oddać W kierunku naszej dyspozycji Niebłahy kawałek kodu, Gdzie tam Niech ręka boska broni odkryją wszystkich kart. Jeżeli Wcale załapiecie się W kierunku bety, to pewnym pocieszeniem będzie fakt, że Takiego zostanie na nią nałożone NDA, więc uczestnicy będą mogli nagrywać rozgrywkę, robić screeny itd. Krótko pisząc, W okresie kilkanaście dni doczekamy się najpewniej ludzie materiałów z Sea of Thieves. Przedstawienie pełnej wersji odbędzie się 20 marca.


Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i flaszka rumu Czyż jakoś tak… - W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves - wiadomość - 2018-01-10
Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i butelczyna rumu Czyżby jakoś tak…

Sea of Thieves zapowiada się na jedną z ciekawszych produkcji na konsolę Microsoftu i Windowsa 10. Będzie to zabawna Odegranie przeznaczona Ku multiplayera, w której wcielimy się w piratów. Ci oczywiście specjalizują się w kłopotach i przygodach, więc W okresie Mecz będziemy uczestniczyć w rozmaitych, emocjonujących aktywnościach. Przyjdzie nam szukać skarbów, walczyć ze szkieletami, żeglować Czyż toczyć bitwy morskie.

Za produkcję odpowiada Salon Rare. Przed laty był to Wspólny z najlepszych deweloperów, mający na swoim koncie takie klasyki Kiedy Battletoads, Donkey Kong Country, GoldenEye 007 Czyż Banjo-Kazooie. Po przejęciu Wskutek Microsoft w 2002 roku Korporacja obniżyła loty i choć wyprodukowała Nadal udane Kameo: Elements of Power Czyżby niezłe Viva Pinata, to o dawnych sukcesach i renomie mogła Raptem pomarzyć. Ktoś wie, może Sea of Thieves będzie dla dewelopera nowym początkiem?


Tagi: gry na świecie beta-testy gry MMO gry o piratach Microsoft Studios przygodowe gry akcji Rare Sea of Thieves PC XONE
Skomentuj: