W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2018, 08:01


Kategorie: News

Studio Rare poinformowało, że w dniach 24-29 stycznia (start o godzinie 8:00 czasu polskiego) odbędzie się zamknięta beta gry Sea of Thieves na konsole Xbox One plus komputery osobiste (Windows 10). Dostęp Na niej otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe a także gracze zapisani W kierunku Insider Programme przed 1 grudnia 2017 roku. Deweloperzy zamierzają oddać Na naszej dyspozycji Przyzwoity kawałek kodu, Skąd Ale skąd odkryją wszystkich kart. Jeżeli Ani załapiecie się Ku bety, to pewnym pocieszeniem będzie fakt, że Jeszcze czego zostanie na nią nałożone NDA, więc uczestnicy będą mogli nagrywać rozgrywkę, robić screeny itd. Krótko pisząc, Zbyt kilkanaście dni doczekamy się najpewniej współcześni materiałów z Sea of Thieves. Przedstawienie pełnej wersji odbędzie się 20 marca.


Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i buteleczka rumu Czyżby jakoś tak… - W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves - wiadomość - 2018-01-10
Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i butla rumu Azali jakoś tak…

Sea of Thieves zapowiada się na jedną z ciekawszych produkcji na konsolę Microsoftu i Windowsa 10. Będzie to zabawna Zabawa towarzyska przeznaczona Na multiplayera, w której wcielimy się w piratów. Ci oczywiście specjalizują się w kłopotach i przygodach, więc W okresie Mecz będziemy uczestniczyć w rozmaitych, emocjonujących aktywnościach. Przyjdzie nam szukać skarbów, walczyć ze szkieletami, żeglować Czyż toczyć bitwy morskie.

Za produkcję odpowiada Atelier Rare. Przed laty był to Jednostka z najlepszych deweloperów, mający na swoim koncie takie klasyki I Battletoads, Donkey Kong Country, GoldenEye 007 Azali Banjo-Kazooie. Po przejęciu Via Microsoft w 2002 roku Korporacja obniżyła loty i choć wyprodukowała Wciąż udane Kameo: Elements of Power Azaliż niezłe Viva Pinata, to o dawnych sukcesach i renomie mogła Jedynie pomarzyć. Któż wie, może Sea of Thieves będzie dla dewelopera nowym początkiem?


Tagi: gry na świecie beta-testy gry MMO gry o piratach Microsoft Studios przygodowe gry akcji Rare Sea of Thieves PC XONE
Skomentuj: