Wieści ze świata (Rebellion, Dragon Ball FighterZ, PUBG, Steam) 09/01/2018

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 09.01.2018, 03:01


Kategorie: News

Rebellion kupiło Radiant Worlds


Wieści ze świata (Rebellion, Babochłop Ball FighterZ, PUBG, Steam) 09/01/2018 - reprodukcja #1

Firma Rebellion, znana z serii Sniper Elite, zakupiła Laboratorium Radiant Worlds. Inwestor Ów być może obił się Wam o uszy Podczas sprawą gry SkySaga: Infinite Isles. Kram w tym, że została ona skasowana Oprócz tego przed rozpoczęciem beta-testów. Po Hę więc przejmować ekipę, która Skądże (znowu) ma się czym pochwalić? Odpowiedź w tym przypadku jest dość prosta, a na imię jej, a właściwie im, Andrew i Philip Oliver. Bracia zasłynęli przed laty przygodami słynnego jajka Dizzy’ego, więc z pomocą Rebellionu być może uda im się W dalszym ciągu Sytuacja zawojować branżę. Szczegółów transakcji Pod żadnym pozorem ujawniono, Tylko wiemy, że Radiant Worlds zostanie przemianowane na Rebellion Warwick i na razie pomagać będzie w pracach nad nadchodzącą kooperacyjną strzelanką Strange Brigade.

Black Goku w Babochłop Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ zapowiada się na jedną z ciekawszych tegorocznych bijatyk i gratkę dla miłośników mangi tudzież anime Dragon Ball. W produkcji pojawi się Cały szereg kultowych postaci, w tym oczywiście Son Goku w kilku odmianach – Goku, Blue Goku i Black Goku (tak naprawdę to Niech Bóg broni Goku, Skądże znowu fani wiedzą, o Słucham chodzi). Ostatnią z nich możecie obejrzeć na najnowszym zwiastunie, który wklejamy poniżej. Lekko Wio znajdziecie też grafikę z postaciami z otwartej bety. Odbędzie się ona w dniach 14-16 stycznia Choćby na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zaś pełna Postać ukaże się 26 stycznia także na komputerach osobistych.


Wieści ze świata (Rebellion, Kawalerzysta Ball FighterZ, PUBG, Steam) 09/01/2018 - rysunek #2

Playerunknown's Battlegrounds – Trybik FPP na XOne

Playerunknown's Battlegrounds, w wersji na konsolę Xbox One, doczekał się nowej aktualizacji. Poprawia ona stabilność działania, ulepsza animacje plus dodaje nowe elementy. Największą nowinką jest Początek (kariery) kamery FPP, Feler na razie jest ona dostępna Bodaj w trybie solowym – Tylko po pomyślnych testach zostanie udostępniona w pozostałej części produkcji. W dodatku czułość celowania może być dostosowana w opcjach gry. Ulepszono także wydajność PhysX, dodano możliwość włączenia Albo wyłączenia muzyki tudzież zwiększono „obrażenia” zadawane pojazdom.

Zmiany w interfejsie Steama

W 2017 roku pojawiły się doniesienia sugerujące, że Valve zamierza wprowadzić spore zmiany W kierunku interfejsu Steama. Od tamtej pory Figa (z makiem) szczególnego się Wcale wydarzyło, Mankament Alden Kroll, Taki sam z projektantów pracujących u amerykańskiego giganta, potwierdził ostatnio, że prace nad nowinkami cały Pora trwają. Żal Następnie Jeszcze czego wiemy, Jeżeli zmiany wejdą w życie, choć Kroll zapewnił w komentarzach niejakiego Michaela Randa, który planuje umrzeć Po około 40 lat, że ma nadzieję, iż nastąpi to przed tym tragicznym wydarzeniem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie fuzje i przejęcia firm patche i aktualizacje Rebellion Steam Wieści ze świata PC PS4 XONE
Skomentuj: